Malatya Araç Kiralama


            Tarih boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan Malatyacoğrafi konumu göz önüne alındığında da ülkemizin en eski yerleşim yerlerinden biri olarak dikkat çeker. Bu sebepten yoğun turistik seyahatler yapılmaktadır. Turizmin yanında iş seyahatlerinin de çokça yapıldığı Malatya’da ulaşımda oldukça kolaydır. Şehre ister kara isterseniz de hava yoluyla gelebilir, şehirde bulunacağınız süre boyunca Malatya oto kiralama ile çok daha rahat bir şekilde şehirde vakit geçirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden irtibat numaramızı edinerek bizimle iletişime geçebilir, son model araç filomuzu inceleyebilir ve uygun fiyata araç kiralayabilirsiniz.

Malatya rent a car, araç kiralama sürecinde her daim size güven ve destek vermektedir. Malatya oto kiralama firmamızda önceliğimiz siz müşterilerimizin memnun kalmasıdır. Bunun için 7/24 çalışmaktayız. Covid-19 salgını süresince de hem çalışanlarımız hem de siz misafirlerimizin sağlığını düşünerek Malatya araç kiralama firması olarak düzenli aralıklarla şubelerimizi ve araçlarımızı dezenfekte etmekteyiz. Araç muayenelerini düzenli aralıklarla yaptırmaktayız.

Malatya Araç Kiralama Süreci

Malatya oto kiralama firmamıza gelip, talepte bulunmanız halinde firmamız sizlere güvenle kullanabileceğiniz araçlar verir. Öncelikle firmamıza gelerek istediğiniz aracı seçebilir, aracı istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Ardından anlaşma sağlanıp sözleşme metninin imzalanmasıyla araç sizin kullanımınıza geçecektir. Sözleşme yapılırken ehliyetinizin ve  T.C. Kimlik Kartınızın yanınızda bulunması istenmektedir. Ödemenin araç teslim alındığında yapılması beklenmektedir.

Araçlarımızda Sigorta ve Kasko Bulunmaktadır

Malatya oto kiralama firmamızda araçlarımızın kaskosu bulunmaktadır. Herhangi bir kaza ya da hasar yaşanması halinde, polise başvurarak rapor alınması durumunda kaskodan yararlanabilirsiniz. Ancak raporsuz hasarlarda, alkollü araç kullanımında oluşan kazalarda ve aracı sözleşmede ismi yer almayan bir kişinin kullanması durumunda oluşan hasarlarda kasko ve sigorta durumundan yararlanamazsınız.

Ehliyet ve Yaş Sınırımız Bulunmaktadır

Malatya araç kiralama firmamız yaş sınırına uygun olan herkese araç kiralamaktadır. Ekonomik sınıflar içerisinde yer alan araçlarımız için en az 21 yaş beklenirken, orta ve üst sınıf araçlar için 25 yaş beklenmektedir. Lüks sınıfa ait bir araç kiralamak istediğinizde ise yaşın 28 olması beklenmektedir.


Fiyat Dahil Hizmetlerimiz

Malatya rent a car fiyatlarına araçların kasko ve bakım giderleri, sınırsız kilometre kullanım hakkı da dahildir. Trafik cezaları, köprü, otoyol, yakıt, bebek koltuğu ve navigasyon cihazı gibi ekstra hizmetler ise fiyata dahil değildir.

Malatya araç kiralama firmamızda seçtiğiniz araç belirli bir yakıt ile birlikte sizlere teslim edilir. İmzayı attığınız andan itibaren aracın kullanım hakkı size geçtiği için yakıt konusunda tüm yetki siz müşterilerimize aittir.

Malatya’da Araç Kiralama Nasıl Yapılır ?

Şehrin merkezine, turistik bölgelerine ulaşmak, tatil sürecinde ulaşımı kolaylaştırmak ya da işlerinizi daha hızlı halledebilmek için Malatya araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmet kapsamında araçlarımızı günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralayabilirsiniz. Sözleşmede önceden belirtilmesi ve istenen şartları sağlaması halinde birden fazla sürücü de aracı kiralayabilirler. Malatya rent a car, talebinizi önceden belirtmeniz halinde şoför hizmetinde de bulunabilir. Her türlü araç ihtiyacınızı karşılayabilmek için çalışmaktayız.

 

 

 Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

malatya araç kiralama

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

Malatya Oto Kiralama olarak 7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcimizden veya vep sitemizdentemin edinebilirsiniz.

Malatya Rent  A Car

Ulaşım imkânlarının oldukça geliştiği günümüzde, otomobiller en önemli yeri tutar. Ancak kişiler bir araç sahibi olsa dahi, her gittiği yere beraberinde götüremez. Örneğin bir iş seyahatine veya turistik gezilere gidilecekse, insanların araçlarını almazı bazen mümkün olmaz.
Benzer şekilde aracı olmayan kişiler de iş ya da turistik amaçlarla da bir araç gereksinimi duyabilir. Bu noktada devreye giren Malatya araç kiralama ,  şehirde bulunacağınız günler arasında size ulaşım hizmetleri sunar.
Firmamız kapsamında tüm araç filolarımız son model olup, sağlık ve hijyen koşullarına büyük önem gösterilmektedir. Bu bağlamda her araç, kişilerin kullanımdan sonra ayrıntılı şekilde dezenfekte edilir. Tüm araçların araç muayeneleri düzenli yaptırılmakta olup, gerekli bakım işlemleri de sağlanır.
Malatya oto kiralama, olarak sağladığımız hizmetler hem şehrin sakinlerine, hem de şehre dışarıdan gelen vatandaşlara sunulur. Eğer şehre dışarıdan gelecekseniz ve araca ihtiyacınız varsa; tek yapmanız gereken bizimle telefon numaramız üzerinden iletişime geçerek, rezarvasyon yaptırmanızdır. Ardından ilgili gün geldiğinde, siz şehre gelir gelmez otomobiliniz, söylediğiniz yerde olacaktır.

Otomobil Kiralamak İçin Ne Yapılmalı?

Malatya oto kiralama sizlere güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz araçlar sunar. Bunun için öncelikle, bizimle irtibat kurup, talepte bulunmanız gerekir. Ardından gerekli sözleşme metni tarafınızca imzalanmadan evvel, bir araç seçmeniz gerekir.
Burada ister sizelere Malatya oto kiralama olarak sunduğumuz araçları katalogdan inceleyebilir, isterseniz gözlerinizle görebilirsiniz. Bu esnada aracı dışarıdan ve içeriden de kontrol edebiirsiniz. Sizlere sunulan son model araçlardan tercih yapmanız ardından, taraflar arasında bir sözleşme gerçekleştirilir. İlgili metinde özellikle şu hususlar üzerinde durulur:

...
 1. Aracı hangi günün, hangi saatinde kiralamış olduğunuz.
 2. Aracın kiralama bedelinin kaç lira olduğu.
 3. Aracın tarafınızca kaç gün kullanılacağı.
 4. Aracın hangi tarihte tarafınızca teslim edileceği.

Size sunulan sözleşmeyi son noktasına kadar okumanız tavsiye edilir. Zira Malatya oto kiralama ile aracı aldığınız an, üzerinize sorumluluk ve mesuliyet yüklenir. Ardından sözleşmenin altına imzayı attığınız andan itibaren, seçmiş olduğunuz araç, sözleşmede yazılı günlerde size sunulur.

Neden Otomobil Kiralama Tercih Edilmeli?

Bir otomobil sahibi olmak, insanlara kolay ve rahat bir ulaşım imkânı sağlar. Ancak araç fiyatları çok yüksek meblağlardadır. Satın alma sonrasında yapılan masraflar kesilmeden devam ettiği için, büyük bir tablo ortaya çıkar. Bu masraf ve vergilerden bazıları şöyledir:

 1. Kişilerin daha konforlu sürüş elde etmesi için gerekli aksesuarlar.
 2. Araçların bakım ve gereken durumda onarım masrafları.
 3. Araçların kasko ve plakaya dair masrafları.
 4. Araçların trafik sigortası.

Eğer tüm masraflar hesaplanacak olursa, bir yılda çok büyük masrafların yapıldığı görülür. Ancak belirtmiş olduğumuz giderler, Malatya rent a car hizmetlerinde yoktur. Çünkü burada araç tamamen satın alınmaz, yalnızca belirli tarihlerde kullanım hakkı sözleşmeli şekilde satın alınır.
Bu nedenle gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında pek çok şirket, ihtiyacı olan araçları almaktan sıklıkla uzak durur. Bunun yerine kiralama yoluna giderek, büyük masraflardan da kurtulmuş olur.
Durum, iş gezileri için de böyledir. Pek çok meslek grubunda prestij ve saygınlığin bir göstergesi de, kişilerin sahip olduğu araçlardır. Kötü ve bakımsız otomobiller, karşı tarafın gözünde olumsuz bir imaj sergilerken; modern ve bakımlı araçlar daha profesyonel görünüm sağlar.
Malatya rent a car böylece yalnızca maddi konudan tasarrufta bulunmanızı değil, aynı zamanda modern ve çağdaş filolarıyla sektörünüzde saygın bir konuma ulaşmanızda yardımcı olur.

Araç Şehir Dışından Gelindiğine Nasıl Alınır?

Eğer Malatya’da herhangi bir nedenle belirli süreliğine işiniz varsa ve araç ihtiyacınız mevcutsa, Malatya rent a car sizlere geniş imkânlar ve kaliteli hizmetler sunar.
Eğer Malatya’ya uçakla gelecekseniz ve otomobilinizi havaalanına istiyorsanız, ilk önce bizimle irtibat kurmanız gerekir. Gerekli irtibat numaramız ise web sitemiz üzerinden temin edilebilir. Burada tarafımıza hangi gün gelip, kaç gün kalacağınızı ve hangi aracı talep ettiğinizi belirtmeniz şarttır.
Araçlarımızın bir listesi ve görüntüleri de sitemizin ilgili sekmesi aracılığıyla erişilebilir. Bu şekilde rezarvasyon yaptırmanız sonrasında, tek yapmanız gereken minimum bir gün, yani 24 saat öncesinde bize e-posta aracılığıyla uçuş bilgileriniz atmaktır.
Zira bekleme süresi en fazla bir saat olup; uçaklarda rötor nedeniyle zorunlu gecikmeler de olabilir. Böyle bir durumda mağdur olmamanız için bunları atarsanız, uçak geçikme yaptığında dâhi Malatya rent a car hizmetlerini havalimanı önüne dek alabilirsiniz.
Size aracı getiren şoför, aynı zamanda size bir sözleşme de sunar. Zira bu noktadan sonra araç size verileceği için, hakları alabilmeniz adına imzanız gerekir. Burada doldurulan tüm bilgiler de telefon görüşmesi sırasında elde edilmektedir.
İmzayı attığınız andan sonra, ilgili tarihlerde aracın teslimi tarafınıza yapılmaktadır. Ayrıca aracın buraya getirilmesine yönelik bir ücret söz konusu değildir. Bu durumun aynısı, otobüs terminali vasıtasıyla şehre gelişlerde de geçerlidir.

Araç Kiralarken Neler Bilinmelidir?

Malatya rent a car sizlere kaskoları ve sigortaları tam, modern, bakımı yapılmış, hijyenik ve güvenli araçlar sunar. Çocuklar için özel koltuklarımız da mevcut olup, bunlar kullanılacaksa sizler tarafından talep edilmelidir.
Araç filolarımız arasından seçtiğiniz araç hangisi olursa olsun, tarafınıza belirli miktarda yakıtı vardır. Ancak aldığınız andan itibaren, depoyu doldurmak sizin görevinizdir. Attığınız imzayla beraber kullanım hakkını o tarihlerde aldığınız için, tüm mesuliyet de tarafınıza geçer.
Ayrıca sözleşmede aracın hangi gün teslim edileceği belirtilmişse, buna uymanız gerekir. Aksi halde bu günün geçmesiyle beraber, tarafınızın ödeyeceği masraf artacaktır. Burada gecikme olursa 1 günlük kullanım uygulanır.

Araç Kiralama Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Malatya araç kiralama, zikredildiği üzere belirli miktarda depoya sahiptir. Her aracın son kullanım ardından ne kadar yakıtı kaldığı da, tarafımızca kayıt edilmektedir. Aracı teslim ettiğiniz an, deponun kontrolü yapılarak oranlar karşılaştırılmaktadır.
Şayet aracı teslim ederken fazla bir benzinle vermişseniz, masraflardan düşme yapılmadığını yahut tarafınıza bir ödeme olmadığını bilmeniz gerekir.  Ancak benzin oradan düşükse, sizden bir ücret talep edilir. Bu sebeple teslim etmeden önce seviyeye büyük önem vermek elzemdir.
Araçlarımız, sizlerin istediği doğrultusunda şoför da bulundurabilir. Burada talebi sizin önceden vermeniz gerekir.  Sözleşme yapılırken sizden ehliyet istenmekte olup, T.C. kimlik belgenizin de yanınızda olması gerekir.
Malatya araç kiralama  olarak hizmetlerimizden yararlanacaksanız, yaş uygulamasının mevcut olduğunu bilmeniz gerekir:

 1. Ekonomik sınıf araçlar için minimum 21 yaş
 2. Orta ve üst sınıf araçlar için minimum 25 yaş
 3. Lüks ve üzeri araçlar için minimum 28 yaş

Ayrıca tarafınızca Malatya araç kiralama için gösterdiğiniz ehliyetin de süresine bakılır. Ekonomik orta ve üst sınıflar içerisinde olan araçlar için, belgenin minimum 2 yılık olması şarttır. Ancak talep ettiğiniz araç lüks ve bunun üzeri sınıflara aitse, en az 3 yıl olması gerekir.
İsteğiniz doğrultusunda birden fazla sürücü olması da mümkündür. Ancak bunların sözleşmede belirtilmesi ve bu şartları sağlıyor olması gerekir. Gerekli imzaları onların da atmasıyla, kullanım hakkı alabilirler.

">">">">">">">">">">">