Malatya Jeep Oto Kiralama

Malatya Jeep Oto Kiralama

Malatya Jeep Oto Kiralama; Malatya'da kiralık araç sektöründe hizmet veren firmamız Doğan Rent a Car, lüks, konforlu araçlarıyla, günlük, haftalık, aylık gibi kiralama seçenekleri ile hizmetinizdedir. Kurumsal uzun dönemli filo kiralama hizmeti ve havaalanı transferi ve ulaşımı hizmetleri de şirketimiz bünyesinde verilmektedir.

MEMNUNİYETİNİZ OLMAZSA OLMAZIMIZDIR...

En uygun fiyata, son model araçlarımızı kiralayarak, konfor ve kaliteli sürüş keyfine Doğan Rent a Car kalitesi ile ulaşın. 7 gün 24 saat havalimanı'ndan veya şehir merkezinden istediğiniz adrese ücretsiz teslimat oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.

ARAÇLARIMIZIN TAMAMI RENT A CAR KASKOLUDUR.

Araçlarımızın bakımları garanti kapsamında olmaları sebebi ile yetkili servisinde yapılır.Araçlarımızın tümünde ogs veya hgs otomatik geçiş sistemi mevcuttur, kullandığınız kadarını ödemek yöntemi ile kiralanmaktadır.

 


İletişim İçin tıklayınız...
 

Etiketler:  Malatya Biss Oto Kiralama İletişim , Meydan Oto Kiralama Malatya İletişim , Malatya Jeep Oto Kiralama , Malatya Oto Kiralama Kampanyası , Malatya Araç Kiralama Kurumsal , Malatya Kernek Oto Kiralama , Malatya Araç Kiralama Kernek , Malatya Kurumsal Oto Kiralama , Malatya Kırtekinler Oto Kiralama , Malatya Kışla Oto Kiralama

img