Meydan Oto Kiralama Malatya Havalimanı

  • Anasayfa
  • Meydan Oto Kiralama Malatya Havalimanı

Meydan Oto Kiralama Malatya Havalimanı

Meydan Oto Kiralama Malatya Havalimanı; Malatya’da Rent A car olarak hizmet vermekte olan firmamız, lüks, konforlu araçlarıyla, günlük kiralama, kurumlar için uzun dönemli operasyonel filo kiralama ve Malatya Erhaç  Hava Alanı transfer & ulaşım hizmetleri vermektedir.

Son model binek ve ticari araçlarımızla size Malatya’da hizmet vermekteyiz.

"Temel ilkelerimiz müşteri memnuniyeti ve güvenini sağlamaktır."

En uygun fiyata , her zaman son model araçlarımızı kiralayarak, konfor ve kaliteli sürüş keyfini Doğan Rent A Car ile yakalayın.

 Firmamızdan talep edeceğiniz herhangi bir saatte havalimanı'ndan veya şehir merkezi'nden arzu ettiğiniz adrese ücretsiz teslimat oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. Araçlarımız içerisinde bir çok kategoride araçlar bulunmaktadır, arzu ettiğiniz aracı web sitemiz üzerinden online olarak veya telefon ile rezervasyon yapmak suretiyle Malatya’da oto kiralama yapabilirsiniz.

Araçlarımız yeni model olarak 0 km alınır garanti kapsamında iken kiralama yapılır ve sizlere sorunsuz hizmet sunulur. ARAÇLARIMIZIN TAMAMI RENT A CAR KASKOLUDUR. . Araçlarımızın bakımları garanti kapsamında olmaları sebebi ile yetkili servisinde yapılır.

Araçlarımızın tümünde ogs veya hgs otomatik geçiş sistemi mevcuttur, kullandığınız kadarını ödemek yöntemi ile kiralanmaktadır.


İletişim İçin tıklayınız...
 

Etiketler: Malatya Grs Oto Kiralama , Garenta Oto Kiralama Malatya , Malatya Havalimanı Araç Kiralama , Malatya Havaalanı Oto Kiralama , Meydan Oto Kiralama Malatya Havalimanı , Malatya Havalimanı Oto Kiralama Tel , Malatya Erhaç Havaalanı Oto Kiralama , Malatya Havalimanı Araç Kiralama Garenta , Malatya Paşa Oto Kiralama , Malatya Park Oto Kiralama

img