Fiat Egea Dizel Manuel 4700+kdv (Aylık Kiralama)

Fiat Egea dizel manuel 4700+kdv imkanları ile beraber İtalyan tasarımı bir markadır. Konfor, güç ve en önemlisi güvenlik konusunda kişilerin ihtiyacını en üst düzeyde karşılayan bir marka olmaktadır. Otomatik vitesi ile beraber şehir içerisinde müthiş bir konfor imkânı sunar. Fiat Egea dizel manuel seçenekleri ile beraber özellikle araç kiralama konusunda en öne çıkan araçlardan olmaktadır. Fiat Egea dizel manuel aracı şık dış yapısı ile beraber özel günlerin vazgeçilmezi bir araç olmaktadır. Firmamız Carlife Rent A Car ile beraber Fiat Egea rahatlığını sizlere sunuyor.

Araç içerisinde bulunan pratik saklama gözleri ile beraber uzun yolculuklarda kahve keyfi yapabilir ve aracın bardak koyma alanlarını kullanabilirsiniz. Eşsiz bir sürüş ergonomisi olan Fiat Egea dizel manuel, direksiyon üzerindeki fonksiyonel tuşlar ile beraber araç içerisindeki ayarlamaları rahatlıkla yapabilmenize olanak sağlar. Akıllı özellikler ile donatılan Fiat Egea dizel manuel fırsatını bir ay 4700+kdv ile rahatlıkla elde edebilirsiniz.

Lüksün ve Konforun Buluştuğu Fiat Egea

Fiat Egea içerisinde barındırdığı akıllı özellikler ile beraber hem kısa vadede hem de uzun vadede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fiat Egea sınıfının lider diz mesafesini vaat etmektedir. Aynı zamanda içerisinde yüksek çözünürlüklü ekran ile beraber aracınızı park etme veya daha birçok durumunu kontrol edebilirsiniz. 5 kişilik yolcu kapasitesi ile beraber Fiat Egea kalabalık ve aile seyahatleriniz için uygundur. Hem tatile gidebilir hem de iş arabası olarak kullanabilirsiniz.

Fiat Egea içerisinde bulunan üstün multimedya sistemi ile beraber yolculuklarınıza keyif katmak için araç filomuza eklenmiştir. Carlife Rent A Car üzerinden Fiat Egea dizel manuel aracını kiralamak için tarafımıza ulaşabilir ve araba kiralama işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Carlife Rent A Car ile Dizel Manuel Araç Kiralama Avantajları

Tamamen dizel ve manuel özelliklere sahip olan aracımız Fiat Egea geniş bagaj kapasitesi ile beraber dizel konusunda kesinlikle cep yakmamaktadır. Hem şehir dışı hem de şehir içi kullanımlara göre tasarlandığı için Carlife Rent A Car araç filomuzda bulunan en şık araçlardan biri olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olduğumuz için firmamız bünyesinde barındırılan araç filosu hem hizmette hem de fiyatta avantajlı fiyatlar sunmaktadır.

Malatya  oto kiralama Aylık, günlük, 6 aylık ve yıllık olarak kiralayabileceğiniz araçlarınızı kurumsal firmamız ile beraber belirleyebilirsiniz. Şehir dışından geleceğiniz zaman bir telefon ile Carlife Rent A Car firmamız elemanlarına ulaşabilirsiniz. Böylece Carlife Rent A Car firmamızın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar ile beraber lüks, güvenli ve konforlu araçları kullanabilirsiniz.

Carlife Rent A Car ile Araç Kiralama Avantajları

Araç kiralamak çoğu zaman yeni bir araç almaktan daha iyidir. Aynı zamanda kişiler şehir dışına çıktığı zaman bazı durumlarda kendi araçlarını götürmek istemezler. Malatya havalimanı araç kiralama dışında şehir içinde bir taksi tutarak dolaşmakta çok masraflı olabilir. Bu yüzden araç kiralamak her zaman daha uygun fiyatlı ve tutulan bir olaydır. İşte bu noktada Carlife Rent A Car firmamız devreye girmektedir. Tek yapmanız gereken aylık günlük bu araçları kiralayarak şehrin tadını çıkartmanızdır. Araçların temizliği, bakımı ve daha birçok sorun ile uğraşmanıza gerek kalmamaktadır çünkü araçlar sizler tarafından kiralanmadan hemen öncesinde tüm bakımları yapılmaktadır.

Müşteriler günlükaraç kiralama sonrasında anahtarı alarak şehrin tadını çıkartabilirler. Şirket bazında da araç kiralama işlemleri için Fiat Egea dizel manuel çok uygun bir araçtır. Şık tasarımı ile beraber şirket içi kullanımlara çok uygundur. Donanımlı ve yeni model bir araç olan Fiat Egea dizel manuel her gün araç ihtiyacı duyan tatilcilerinde sıklıkta tercih ettiği bir araçtır.

Tatilcilerin Gözde Aracı Fiat Egea Dizel Manuel

Aylık olarak kullanabileceğiniz Fiat Egea dizel manuel 4700+kdv ile beraber müşterilerine ayrıcalık sunmaktadır. Kalabalık aileler tatilleri sırasında kullanabilmek için Fiat Egea dizel manuel aracını tercih edebilirler. Bireysel kullanıcılar için bakım, vergi, sigorta gibi birçok durum halledilir böylece kişiler için araç kullanmak çok pratik ve kullanışlı hale gelmektedir. Türkiye’nin global markalarından olan Carlife Rent A Car bu zamana kadar hem şehir içi hem de şehir dışı birçok müşterisini ağırlamıştır. İster kurumsal ister bireysel diğer araçlarımız hakkında bilgi almak için ulaşabilirsiniz.

 Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

Malatya Oto Kiralama olarak 7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcimizden veya vep sitemizdentemin edinebilirsiniz.

Ulaşım imkânlarının oldukça geliştiği günümüzde, otomobiller en önemli yeri tutar. Ancak kişiler bir araç sahibi olsa dahi, her gittiği yere beraberinde götüremez. Örneğin bir iş seyahatine veya turistik gezilere gidilecekse, insanların araçlarını almazı bazen mümkün olmaz.
Benzer şekilde aracı olmayan kişiler de iş ya da turistik amaçlarla da bir araç gereksinimi duyabilir. Bu noktada devreye giren Malatya oto kiralama,  şehirde bulunacağınız günler arasında size ulaşım hizmetleri sunar.
Firmamız kapsamında tüm araç filolarımız son model olup, sağlık ve hijyen koşullarına büyük önem gösterilmektedir. Bu bağlamda her araç, kişilerin kullanımdan sonra ayrıntılı şekilde dezenfekte edilir. Tüm araçların araç muayeneleri düzenli yaptırılmakta olup, gerekli bakım işlemleri de sağlanır.
Malatya oto kiralama, olarak sağladığımız hizmetler hem şehrin sakinlerine, hem de şehre dışarıdan gelen vatandaşlara sunulur. Eğer şehre dışarıdan gelecekseniz ve araca ihtiyacınız varsa; tek yapmanız gereken bizimle telefon numaramız üzerinden iletişime geçerek, rezarvasyon yaptırmanızdır. Ardından ilgili gün geldiğinde, siz şehre gelir gelmez otomobiliniz, söylediğiniz yerde olacaktır.

Otomobil Kiralamak İçin Ne Yapılmalı?

Malatya oto kiralama sizlere güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz araçlar sunar. Bunun için öncelikle, bizimle irtibat kurup, talepte bulunmanız gerekir. Ardından gerekli sözleşme metni tarafınızca imzalanmadan evvel, bir araç seçmeniz gerekir.
Burada ister sizelere Malatya oto kiralama olarak sunduğumuz araçları katalogdan inceleyebilir, isterseniz gözlerinizle görebilirsiniz. Bu esnada aracı dışarıdan ve içeriden de kontrol edebiirsiniz. Sizlere sunulan son model araçlardan tercih yapmanız ardından, taraflar arasında bir sözleşme gerçekleştirilir. İlgili metinde özellikle şu hususlar üzerinde durulur:

...
 1. Aracı hangi günün, hangi saatinde kiralamış olduğunuz.
 2. Aracın kiralama bedelinin kaç lira olduğu.
 3. Aracın tarafınızca kaç gün kullanılacağı.
 4. Aracın hangi tarihte tarafınızca teslim edileceği.

Size sunulan sözleşmeyi son noktasına kadar okumanız tavsiye edilir. Zira Malatya oto kiralama ile aracı aldığınız an, üzerinize sorumluluk ve mesuliyet yüklenir. Ardından sözleşmenin altına imzayı attığınız andan itibaren, seçmiş olduğunuz araç, sözleşmede yazılı günlerde size sunulur.

Neden Otomobil Kiralama Tercih Edilmeli?

Bir otomobil sahibi olmak, insanlara kolay ve rahat bir ulaşım imkânı sağlar. Ancak araç fiyatları çok yüksek meblağlardadır. Satın alma sonrasında yapılan masraflar kesilmeden devam ettiği için, büyük bir tablo ortaya çıkar. Bu masraf ve vergilerden bazıları şöyledir:

 1. Kişilerin daha konforlu sürüş elde etmesi için gerekli aksesuarlar.
 2. Araçların bakım ve gereken durumda onarım masrafları.
 3. Araçların kasko ve plakaya dair masrafları.
 4. Araçların trafik sigortası.

Eğer tüm masraflar hesaplanacak olursa, bir yılda çok büyük masrafların yapıldığı görülür. Ancak belirtmiş olduğumuz giderler, Malatya rent a car hizmetlerinde yoktur. Çünkü burada araç tamamen satın alınmaz, yalnızca belirli tarihlerde kullanım hakkı sözleşmeli şekilde satın alınır.
Bu nedenle gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında pek çok şirket, ihtiyacı olan araçları almaktan sıklıkla uzak durur. Bunun yerine kiralama yoluna giderek, büyük masraflardan da kurtulmuş olur.
Durum, iş gezileri için de böyledir. Pek çok meslek grubunda prestij ve saygınlığin bir göstergesi de, kişilerin sahip olduğu araçlardır. Kötü ve bakımsız otomobiller, karşı tarafın gözünde olumsuz bir imaj sergilerken; modern ve bakımlı araçlar daha profesyonel görünüm sağlar.
Malatya rent a car böylece yalnızca maddi konudan tasarrufta bulunmanızı değil, aynı zamanda modern ve çağdaş filolarıyla sektörünüzde saygın bir konuma ulaşmanızda yardımcı olur.

Araç Şehir Dışından Gelindiğine Nasıl Alınır?

Eğer Malatya’da herhangi bir nedenle belirli süreliğine işiniz varsa ve araç ihtiyacınız mevcutsa, Malatya rent a car sizlere geniş imkânlar ve kaliteli hizmetler sunar.
Eğer Malatya’ya uçakla gelecekseniz ve otomobilinizi havaalanına istiyorsanız, ilk önce bizimle irtibat kurmanız gerekir. Gerekli irtibat numaramız ise web sitemiz üzerinden temin edilebilir. Burada tarafımıza hangi gün gelip, kaç gün kalacağınızı ve hangi aracı talep ettiğinizi belirtmeniz şarttır.
Araçlarımızın bir listesi ve görüntüleri de sitemizin ilgili sekmesi aracılığıyla erişilebilir. Bu şekilde rezarvasyon yaptırmanız sonrasında, tek yapmanız gereken minimum bir gün, yani 24 saat öncesinde bize e-posta aracılığıyla uçuş bilgileriniz atmaktır.
Zira bekleme süresi en fazla bir saat olup; uçaklarda rötor nedeniyle zorunlu gecikmeler de olabilir. Böyle bir durumda mağdur olmamanız için bunları atarsanız, uçak geçikme yaptığında dâhi Malatya rent a car hizmetlerini havalimanı önüne dek alabilirsiniz.
Size aracı getiren şoför, aynı zamanda size bir sözleşme de sunar. Zira bu noktadan sonra araç size verileceği için, hakları alabilmeniz adına imzanız gerekir. Burada doldurulan tüm bilgiler de telefon görüşmesi sırasında elde edilmektedir.
İmzayı attığınız andan sonra, ilgili tarihlerde aracın teslimi tarafınıza yapılmaktadır. Ayrıca aracın buraya getirilmesine yönelik bir ücret söz konusu değildir. Bu durumun aynısı, otobüs terminali vasıtasıyla şehre gelişlerde de geçerlidir.

Araç Kiralarken Neler Bilinmelidir?

Malatya rent a car sizlere kaskoları ve sigortaları tam, modern, bakımı yapılmış, hijyenik ve güvenli araçlar sunar. Çocuklar için özel koltuklarımız da mevcut olup, bunlar kullanılacaksa sizler tarafından talep edilmelidir.
Araç filolarımız arasından seçtiğiniz araç hangisi olursa olsun, tarafınıza belirli miktarda yakıtı vardır. Ancak aldığınız andan itibaren, depoyu doldurmak sizin görevinizdir. Attığınız imzayla beraber kullanım hakkını o tarihlerde aldığınız için, tüm mesuliyet de tarafınıza geçer.
Ayrıca sözleşmede aracın hangi gün teslim edileceği belirtilmişse, buna uymanız gerekir. Aksi halde bu günün geçmesiyle beraber, tarafınızın ödeyeceği masraf artacaktır. Burada gecikme olursa 1 günlük kullanım uygulanır.

Araç Kiralama Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Malatya araç kiralama, zikredildiği üzere belirli miktarda depoya sahiptir. Her aracın son kullanım ardından ne kadar yakıtı kaldığı da, tarafımızca kayıt edilmektedir. Aracı teslim ettiğiniz an, deponun kontrolü yapılarak oranlar karşılaştırılmaktadır.
Şayet aracı teslim ederken fazla bir benzinle vermişseniz, masraflardan düşme yapılmadığını yahut tarafınıza bir ödeme olmadığını bilmeniz gerekir.  Ancak benzin oradan düşükse, sizden bir ücret talep edilir. Bu sebeple teslim etmeden önce seviyeye büyük önem vermek elzemdir.
Araçlarımız, sizlerin istediği doğrultusunda şoför da bulundurabilir. Burada talebi sizin önceden vermeniz gerekir.  Sözleşme yapılırken sizden ehliyet istenmekte olup, T.C. kimlik belgenizin de yanınızda olması gerekir.
Malatya araç kiralama  olarak hizmetlerimizden yararlanacaksanız, yaş uygulamasının mevcut olduğunu bilmeniz gerekir:

 1. Ekonomik sınıf araçlar için minimum 21 yaş
 2. Orta ve üst sınıf araçlar için minimum 25 yaş
 3. Lüks ve üzeri araçlar için minimum 28 yaş

Ayrıca tarafınızca Malatya araç kiralama için gösterdiğiniz ehliyetin de süresine bakılır. Ekonomik orta ve üst sınıflar içerisinde olan araçlar için, belgenin minimum 2 yılık olması şarttır. Ancak talep ettiğiniz araç lüks ve bunun üzeri sınıflara aitse, en az 3 yıl olması gerekir.
İsteğiniz doğrultusunda birden fazla sürücü olması da mümkündür. Ancak bunların sözleşmede belirtilmesi ve bu şartları sağlıyor olması gerekir. Gerekli imzaları onların da atmasıyla, kullanım hakkı alabilirler.

">">">">">">">">">